Μετεγγραφές ΙΕΚ 2013 2014

Κοινοποιήστε το άρθρο

IEK 2Η Γενική Γραμματεία Δια Βίου Μάθησης ανακοίνωσε τις Μετεγγραφές Καταρτιζομένων από Δημόσια ΙΕΚ σε Δημόσια ΙΕΚ για το έτος 2013 2014.

Συγκεκριμένα εγκρίνονται οι μετεγγραφές απο ΙΕΚ σε ΙΕΚ των κατωτέρω καταρτιζομένων ως ακολούθως:

Από την ειδικότητα «Eιδικός Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου» της:
  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ του Δημητρίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αγ.Αναργύρων στο ΙΕΚ Περιστερίου.
Από την ειδικότητα «Ειδικός Φοροτεχνικού Γραφείου» του:
  • ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ του Παναγιώτη, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Ηλιούπολης στο ΙΕΚ Αιγάλεω.
Από την ειδικότητα «Γραμματέας Διεύθυνσης» της:
  • ΖΗΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ του Κωνσταντίνου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Περιστερίου στο ΙΕΚ Αμαρουσίου.
Από την ειδικότητα «Διοικητικό και Οικονομικό Στέλεχος Επιχειρήσεων» της:
  • ΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑΣ του Αθανασίου, του Γ΄ Εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αγ.Αναργύρων στο ΙΕΚ Περιστερίου.
Από την ειδικότητα «Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης Αερισμού και Κλιματισμού» του:
  • ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του Χρήστου, του Γ΄ Εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καλαμακίου στο ΙΕΚ Αγ.Δημητρίου.
Από την ειδικότητα «Νοσηλευτικής Τραυματολογίας» της:
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑΣ του Κωνσταντίνου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Νέας Ιωνίας στο ΙΕΚ Ηλιούπολης.
Από την ειδικότητα «Βοηθός Φυσικοθεραπευτή-Υπάλληλος Εργαστηρίου Φυσικοθεραπείας» της:
  • ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΡΕΓΓΙΝΑΣ του Σπυρίδωνα, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Περιστερίου στο ΙΕΚ Χαϊδαρίου.
Από την ειδικότητα «Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων-Βιοχημικού και Μικροβιολογικού Εργαστηρίου» των:
  • ΚΟΖΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑΣ του Νικολάου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Νέας Ιωνίας στο ΙΕΚ Αμαρουσίου.
  • ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ του Χρήστου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Νέας Ιωνίας στο ΙΕΚ Αμαρουσίου.
Από την ειδικότητα «Ειδικός Ενδυματολογίας και Σχεδίασης Μόδας» της:
  • ΚΟΤΣΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗΣ του Φιλίππου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Γαλατσίου στο ΙΕΚ Χαϊδαρίου.
Από την ειδικότητα «Ειδικός Εφαρμογών Αισθητικής» της:
  • ΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗΣ του Λαζάρου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ ΟΑΕΔ Βέροιας στο ΙΕΚ Σίνδου.
Εγκρίνουμε τη μετεγγραφή των κατωτέρω καταρτιζομένων ως ακολούθως:
Από την ειδικότητα «Ειδικός Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου» της:
  • ΤΣΑΪΚΟΒΣΚΙ ΗΛΙΑΔΟΥ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ του ΝΙΚΟΝΤΕΜ, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αγ.Δημητρίου στο ΙΕΚ Θεσσαλονίκης 1ο.
Από την ειδικότητα «Νοσηλευτικής Χειρουργείου» του:
  • ΓΚΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΠΕΤΡΟΥ του Ευαγγέλου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αχαρνών στο ΙΕΚ Νέας Ιωνίας.
Από την ειδικότητα «Τεχνικός Φαρμάκων Καλλυντικών και Παρεμφερών Προϊόντων» των:
  • ΠΑΡΔΑΛΗ ΒΑΪΑΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Λάρισας στο ΙΕΚ Ρόδου.
  • ΓΕΒΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑΣ του Αθανασίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Καρδίτσας στο ΙΕΚ Σίνδου
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ του Ιωάννη, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Σιβιτανιδείου στο ΙΕΚ Αιγίου.
  • ΚΟΝΤΑΚ ΜΑΡΙΑΝΑ του DUMITRU, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Σιβιτανιδείου στο ΙΕΚ Αμαρουσίου.
Από την ειδικότητα «Προσχολικής Αγωγής Δραστηριοτήτων Δημιουργίας και Έκφρασης» των:
  • ΜΟΥΣΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Κερατσινίου στο ΙΕΚ Τρίπολης.
  • ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Πλουτάρχου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Ιωαννίνων στο ΙΕΚ Κέρκυρας.
  • ΚΑΤΕΛΗ ΕΛΕΝΗΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Ιωαννίνων στο ΙΕΚ Πάτρας.
  • ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΣ του Χαράλαμπου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Κερατσινίου στο ΙΕΚ Κορυδαλλού.
  • ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ του Ιωάννη, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Κερατσινίου στο ΙΕΚ Κορυδαλλού.
  • ΔΕΝΕΖΗ ΗΛΙΑΝΑΣ του Δημητρίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Κερατσινίου στο ΙΕΚ Αργολίδας.
  • GOLLOSHI KOSTANDINA του DHIMITRAQ, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Θέρμης στο ΙΕΚ Τριανδρίας.
  • MΠΟΥΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ του Ιωάννη, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Θέρμης στο ΙΕΚ Τριανδρίας.
  • ΝAΪΔΕΝΗ ΕΛΕΝΗΣ του Νικολάου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Θέρμης στο ΙΕΚ Τριανδρίας.
  • ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΣ του Ευαγγέλου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Θέρμης στο ΙΕΚ Τριανδρίας.
  • ΠΛΑΪΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ του Βασιλείου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Χανίων στο ΙΕΚ Ηρακλείου.
  • ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Τριανδρίας στο ΙΕΚ Κορυδαλλού.
  • ΚΑΨΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑΣ του Μιχαήλ, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Τριανδρίας στο ΙΕΚ Κορυδαλλού.
  • ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Σάμου στο ΙΕΚ Τριανδρίας.
  • ΓΑΛΑΘΡΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑΣ του Κωνσταντίνου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Σάμου στο ΙΕΚ Μυτιλήνης.
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το Ι.ΙΕΚ ΑΚΜΗ Πάτρας στο ΙΕΚ Αργολίδας.
Από την ειδικότητα «Προσχολικής Αγωγής Ημερήσιας Φροντίδας Παιδιών με Ειδικές Ανάγκες» των:
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΣ-ΕΙΡΗΝΗΣ του Δημητρίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Καλαμάτας στο ΙΕΚ Μεταμόρφωσης.
  • ΣΑΜΠΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ του Κωνσταντίνου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Μεταμόρφωσης στο ΙΕΚ Σπάρτης.
Από την ειδικότητα «Κομμωτής-Τεχνικός Περιποίησης Κόμης» των:
  • ΓΙΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αιγίου στο ΙΕΚ Αγ.Αναργύρων
  • ΤΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑΣ του Νικολάου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αγίων Αναργύρων στο ΙΕΚ Ν.Σμύρνης.
Από την ειδικότητα «Ειδικός Εφαρμογών Αισθητικής» των:
  • ΒΑΚΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ-ΑΚΡΙΒΗΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Βάρης στο ΙΕΚ Νίκαιας.
  • ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ του Εμμανουήλ, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Βάρης στο ΙΕΚ Νίκαιας.
Από την ειδικότητα «Τεχνικός Διακόσμησης» του:
  • ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ του Σπυρίδωνα, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Αγ.Αναργύρων στο ΙΕΚ Αγ. Δημητρίου.
Από την ειδικότητα «Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης» των:
  • ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ του Ιωάννη, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Χανίων στο ΙΕΚ Πειραιά.
  • ΛΕΥΚΟΚΟΙΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ του Ευαγγέλου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Κεφαλληνίας στο ΙΕΚ Πειραιά.
  • ΒΕΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ του Κωνσταντίνου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Σίνδου στο ΙΕΚ Καβάλας.
  • ΤΥΜΠΑΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Σίνδου στο ΙΕΚ Χανίων.
  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ ΑΣΤΕΡΙΟΥ του Ιωάννη, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Δράμας στο ΙΕΚ Σερρών.
  • ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ του Συμεών, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Λαγκαδά στο ΙΕΚ Σερρών.
  • ΜΠΟΥΛΓΟΥΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ-ΜΑΡΙΑΣ του Γεωργίου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ Λαγκαδά στο ΙΕΚ Δράμας.
Από την ειδικότητα «Τεχνικός Αρτοποιϊας-Ζαχαροπλαστικής» του:
  • ΤΑΚΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ του Αποστόλου, του Γ΄ εξαμήνου κατάρτισης, από το ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ξάνθης στο ΙΕΚ Λάρισας 2ο.

Κοινοποιήστε το άρθρο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *